Adentis Adentis ( 0 znajomych )


   

Podstawowe informacje  

Imię: Adentis
Nick:adentis
Znak zodiaku:
 
Najbliższe metro:Ursynów
Numer telefonu:+48 602 647 100
Komunikatory:
O mnie
 
O mnie:Centrum ADENTIS jest nowoczesną placówką stomatologiczną wyposażoną w najwyższej klasy sprzęt. Zespół doświadczonych lekarzy różnych specjalności , wykwalifikowany personel pomocniczy czyli dyplomowana pielęgniarka, higienistka i asystentki oraz kosmetolog medyczny wraz z dyplomowaną kosmetyczką zapewniają naszym pacjentom kompleksową opiekę.

W Centrum ADENTIS im większe mamy doświadczenie i bogatszą wiedzę, tym chętniej korzystamy z najnowszej technologii diagnostycznej. To eliminuje możliwość pomyłki. Dobro pacjenta jest najważniejsze.

Mówi się, że medycyna to sztuka. Stomatologia i medycyna estetyczna jest nią na pewno. Wymaga nie tylko kunsztu i gruntownej wiedzy, ale również poczucia piękna i wrażliwości na drugiego człowieka.

Naszą dewizą jest najwyższa jakość usług. Dlatego stosujemy nowoczesne technologie i nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje. Wszystkie procedury ogólnomedyczne, stomatologiczne i z zakresu kosmetyki leczniczej stosowane u nas są nakierowane na pomoc i perfekcyjne usunięcie problemów naszych pacjentów.

Zainteresowania:Skutecznie dbamy Państwa zęby i skórę twarzy, aby mogli się Państwo przekonać jak piękny i zdrowy może być Wasz uśmiech.

Nasz dewiza to przede wszystkim nie szkodzić.
Po drugie - przywrócić zdrowie,
Po trzecie – piękno.

Wygoda, brak stresu i przyjazna atmosfera podnoszą skuteczność terapii i prowadzą do doskonałych efektów zdrowotnych i estetycznych.

Centrum ADENTIS dba o Twoje zęby, ale przede wszystkim o Ciebie!

Zaloguj się

/
Zapamiętaj   

Reklama


Nasi losowi użytkownicy

Użytkownik stomatol...
stomatol...
Użytkownik Zkwiatem...
Zkwiatem...
Użytkownik Kasiulka...
Kasiulka...
Użytkownik SzkolaCh...
SzkolaCh...
Użytkownik altoviol...
altoviol...
Użytkownik ulasat...
ulasat...
Użytkownik FHO...
FHO...
Użytkownik Gab...
Gab...
Użytkownik jobsafet...
jobsafet...

Nasi fani na Facebooku