Adentis Adentis ( 0 znajomych )


   

Podstawowe informacje  

Imię: Adentis
Nick:adentis
Znak zodiaku:
 
Najbliższe metro:Ursynów
Numer telefonu:+48 602 647 100
Komunikatory:
O mnie
 
O mnie:Centrum ADENTIS jest nowoczesną placówką stomatologiczną wyposażoną w najwyższej klasy sprzęt. Zespół doświadczonych lekarzy różnych specjalności , wykwalifikowany personel pomocniczy czyli dyplomowana pielęgniarka, higienistka i asystentki oraz kosmetolog medyczny wraz z dyplomowaną kosmetyczką zapewniają naszym pacjentom kompleksową opiekę.

W Centrum ADENTIS im większe mamy doświadczenie i bogatszą wiedzę, tym chętniej korzystamy z najnowszej technologii diagnostycznej. To eliminuje możliwość pomyłki. Dobro pacjenta jest najważniejsze.

Mówi się, że medycyna to sztuka. Stomatologia i medycyna estetyczna jest nią na pewno. Wymaga nie tylko kunsztu i gruntownej wiedzy, ale również poczucia piękna i wrażliwości na drugiego człowieka.

Naszą dewizą jest najwyższa jakość usług. Dlatego stosujemy nowoczesne technologie i nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje. Wszystkie procedury ogólnomedyczne, stomatologiczne i z zakresu kosmetyki leczniczej stosowane u nas są nakierowane na pomoc i perfekcyjne usunięcie problemów naszych pacjentów.

Zainteresowania:Skutecznie dbamy Państwa zęby i skórę twarzy, aby mogli się Państwo przekonać jak piękny i zdrowy może być Wasz uśmiech.

Nasz dewiza to przede wszystkim nie szkodzić.
Po drugie - przywrócić zdrowie,
Po trzecie – piękno.

Wygoda, brak stresu i przyjazna atmosfera podnoszą skuteczność terapii i prowadzą do doskonałych efektów zdrowotnych i estetycznych.

Centrum ADENTIS dba o Twoje zęby, ale przede wszystkim o Ciebie!

Zaloguj się

/
Zapamiętaj   

Reklama