Reklama

Reklama Ursynów

NaszUrsynow.pl to pierwszy portal informacyjno-społecznościowy kierowany prosto do mieszkańców Ursynowa. Odwiedzający dowiadują się od nas o najnowszych aktualnościach i wydarzeniach z dzielnicy, komentują i dyskutują na bieżące tematy. Zakładają własne profile, dzięki którym tworzą wewnętrzną społeczność, galerie zdjęć, gromadzą znajomych, dodają i czytają ogłoszenia, znajdują interesujące ich usługi i firmy, a także polecają wzajemnie ciekawe miejsca.

Nasz serwis jest odwiedzany przez dziesiątki tysięcy użytkowników miesięcznie i jest coraz bardziej kojarzony jako pierwsze źródło informacji o dzielnicy w Internecie. Codziennie dostarczamy mieszkańcom najnowszych informacji na tematy bieżące i kulturalne. Obejmujemy również patronaty medialne nad ciekawymi inicjatywami, zarówno tymi mniejszymi, jak i imprezami masowymi, dzięki czemu trafiamy do świadomości coraz większej grupy odbiorców.

Promocja: Reklama miesięczna na NaszUrsynow.pl juz od 250zł / miesiąc netto (ponad 45.000 wyświetleń)

Reklama graficzna na NaszUrsynow.pl to doskonałe miejsce, by dotrzeć z ofertą i dać się zauważyć bezpośrednio mieszkańcom Ursynowa. Zaistnieć w ich świadomości oraz skłonić do skorzystania z Waszych usług, czy odwiedzenia Waszego lokalu. Mają Państwo pewność, że każda odsłona reklamy zostanie zauważona przez właściwą osobę.

W sprawie reklamy prosimy o kontakt pod:

e-mail: reklama@naszursynow.pl
tel.: 888 900 901

Oferujemy dwa miejsca reklamowe:

-Górny banner (wymiary bannerów: 750x100, 750x200 lub 750x300 pixeli)
-Boczny banner (wymiary: 300x90 lub 300x250 pixeli)


Reklama


Przegląd użytkowników portalu

Uzytkownicy


Zaloguj się

/
Zapamiętaj   

Reklama