Najnowsze wydarzenia

Konsultacje ws. Ścieżki
Data publikacji:    22/01/2013 22:00   - Komentarzy: 0
Konsultacje ws. Ścieżki Bieganie staje się coraz popularniejsze. Codziennie, nawet teraz w środku zimy, można spotkać dziesiątki osób biegających po Ursynowie. Efekty wzrastającego zainteresowania taką formą rekreacji, spędzania wolnego czasu i dbania o własne zdrowie doskonale ...

...widać po liczbie zgłaszających się do biegów organizowanych i współorganizowanych przez Dzielnicę Ursynów. Do udziału w kolejnych edycjach Biegu Ursynowa, Biegu Passy, Onko-Biegu czy w nowym biegu „Wielka Ursynowska” zgłasza się więcej chętnych niż jest przygotowanych pakietów startowych.

W związku z tak dużym zainteresowaniem bieganiem rekreacyjnym władze Dzielnicy zamierzają stworzyć na Ursynowie sieć ścieżek biegowych. Parametry ścieżek mają zostać przygotowane na postawie konsultacji z mieszkańcami.

Osoby zainteresowane inicjatywą mogą przesyłać propozycje dotyczące przebiegu tras, ich oznakowania, długości i innych kwestii istotnych przy realizacji tego przedsięwzięcia na adres sport@ursynow.pl do 14 lutego br.

Nadesłane propozycje będą rozpatrywane podczas planowanej dyskusji nad projektem ścieżek biegowych na Ursynowie w ramach Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Rady Dzielnicy Ursynów.


Komentarze


Dodaj komentarzZaloguj się

/
Zapamiętaj   

Reklama