TEMATY URSYNOWSKIE > Miejsca - polecam, szukam.. > Polecam serwis samochodowy

NAPISZ

Polecam serwis samochodowy

Nicki...

12/04/2012 20:51

Jakby ktoś potrzebował dobrego blacharza/lakiernika, to polecam serwis SztukaLakierowania Moim autkiem zajęli się znakomicie, a potrzebowałam polakierować kilka elementów, w tym błotnik i usunąć kilka małych wgnieceń.

Cytuj     Odpowiedz     

Nicki...

12/04/2012 20:55

> Nicki napisał:
> Jakby ktoś potrzebował dobrego blacharza/lakiernika, to polecam serwis SztukaLakierowania Moim autkiem zajęli się znakomicie, a potrzebowałam polakierować kilka elementów, w tym błotnik i usunąć kilka małych wgnieceń.

Aaa zapomniałabym... Serwis mieści się przy Liwskiej 2, a dokładne namiary znajdziecie na ich stronie http://sztukalakierowania.pl

Cytuj     Odpowiedz     

Paw-Eł...

16/07/2012 12:38

Dzięki za namiary:) Byłem u nich w zeszłym tygodniu. Zdarzyła się stłuczka i cóż robić - trzeba było szukać ratunku u blacharza. Skasowany lewy bok nie wyglądał zbyt ciekawie, ale w sztukalakierowania.pl dali radę;) Polecam.

Cytuj     Odpowiedz     

TomaszEk...

17/07/2012 23:29

A jak wygladaja cenowo? Czy dobra jakosc i duza cena?

Cytuj     Odpowiedz     

Darek...

23/07/2012 22:41

Cenowo sredni, adekwatne do warszawy. Jakosc bez zastrzezen. Napewno taniej wyjdzie gdzies pod Warszawa, ale jesli jest sie leniwym to mozna podjechac do nich po sasiedzku.

Cytuj     Odpowiedz     

witka...

16/08/2012 23:30

No wiesz, jak sam piszesz to w końcu nasza kochana Warszawa, gdzie Ty tu chcesz coś za pół darmo dostać ;) Cudów nie ma niestety, wszędzie ceny duże i wydaje mi się, że pod tym względem serwis od innych nie odstaje. Ja mam po drodze do pracy, więc dalej szukać mi się nie chce po prostu. A i zadowolona jestem, więc po co?

Cytuj     Odpowiedz     

Zioom...
  (0) 

16/11/2012 20:42

Trzymajcie się od sztukilakierowania z daleka,nie dość,że spieprzyli mi kolor (niebieski wyszedł za jasny,zbyt srebrzysty w stosunku do oryginału),do tego spore śmieci w lakierze,brzydko wycięte,podrapany lakier przy krawędzi wlewu paliwa i we wnęce,do tego wycieniowany zderzak bez mojej wiedzy i zgody,który był w fabrycznym kolorze.
Krzywo zamontowana tylna lampa,nie wiem,jak można ją tak zamontować,bo wszystko powinno pasować bez problemu.
Nie chcą uznać reklamacji i poprawić!!!
Dodam,że cena za element to 800-900 złotych,za taką cenę powinno być porządnie zrobione.
Dodam,że wiele pozytywnych wpisów na różnych forach brzmi podobnie i jest pisana przez te same osoby,prawdopodobnie przez pracowników.
Na Liwskiej nie ma lakierni,oddają gdzieś do innego warsztatu,oczywiście nie chcą powiedzieć gdzie,zapewne zarabiają na pośrednictwie.
Także absolutnie odradzam!!!

Cytuj     Odpowiedz     

maryjan...

01/12/2012 23:35

To ja dołożę kilka groszy od siebie i polecę serwis, który zajmuje się wygłuszaniem i wyciszaniem samochodów w Warszawie. Gdyby komuś się przydało, to proszę korzystać śmiało - serwis pewny i sprawdzony. Nr tel: tel. (22) 77 33 884, mail: info@sztukawyciszania.pl strona www: http://sztukawyciszania.pl

Cytuj     Odpowiedz     

Zioom...

21/09/2013 17:55

W związku z tym,że udało mi się dojść do porozumienia z firmą Sztukalakierowania,która zechciała honorowo załatwić całą sprawę,chciałbym napisać,że finalnie jestem zadowolony z wstępnego zakończenia tej trudnej sytuacji,jednocześnie po tym,co zaproponował właściciel,mogę wycofać mój wpis na temat niesolidności firmy w związku z reklamacją,którą złożyłem i cieszę się,że są gotowi stanąć na wysokości zadania.
Dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

Cytuj     Odpowiedz     

zwyciesk...

21/02/2016 12:47

ja natomiast polecam serwis Nova-auto.pl - tanio i solidnie

Cytuj     Odpowiedz     

Zaloguj się

/
Zapamiętaj   

Reklama