TEMATY URSYNOWSKIE > Ogólne > Konkurs! Do wygrania Czasoprzewodniki po Ursynowie

NAPISZ

Konkurs! Do wygrania Czasoprzewodniki po Ursynowie

caferosk...
  (0) 

20/10/2011 12:55

Wszystkich ursynowian zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są 3 książki Maćka Mazura "Czasoprzewodnik. 33 lata na Ursynowie" z autografem autora.

Co należy zrobić, aby wygrać?

Przede wszystkim należy napisać anegdotę związaną z naszą dzielnicą. Może to być wspomnienie, zasłyszana historia i wszelkiego rodzaju opowieści, ale jest jeden warunek: musi być napisany osobiście przez uczestnika konkursu. Spośród... nadesłanych opowieści wspólnie z autorem książki wybierzemy 3 zwycięskie prace. Po zakończeniu konkursu nadesłane prace zostaną wydrukowane i będą dostępne do przeczytania w klubokawiarni Cafe Roskosz.

Zasady konkursu:
1. Swoją opowieść należy przesłać e-mailowo na adres: ursynow@caferoskosz.pl
2. Każde zgłoszenie musi zawierać imię i nazwisko uczestnika konkursu oraz oświadczenie z zaznaczoną wybraną przez uczestnika opcją:
"Oświadczam, że ja, .... (imię i nazwisko) jestem autorem nadesłanej pracy i wyrażam zgodę/nie wyrażam zgody na publikację nadesłanej pracy i udostępnienie jej w klubokawiarni Cafe Roskosz. Wyrażam zgodę/nie wyrażam zgody, aby moje imię i nazwisko zostało umieszczone pod moim tekstem".

Konkurs trwa od 18 października do 17 listopada. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 28 listopada. Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni o wygranej e-mailowo. Wyniki zostaną podane także na stronie wydarzenia. Nagrody można będzie odebrać w klubokawiarni Cafe Roskosz na Wiolinowej 2a.

Sponsorem nagród jest ursynowski projekt WWW.URSYNOW.ORG.PL

Cytuj     Odpowiedz     

Zaloguj się

/
Zapamiętaj   

Reklama