OGŁOSZENIA > Inne > Komis dziecięcy na Ursynowie

NAPISZ

Komis dziecięcy na Ursynowie

Amelka...
  (0) 

24/07/2010 02:32

Bobo Komis Amelka
Nasza miłość do dzieci i praktyka bycia mamą, uczyniły z nas profesjonalistki. Ty i ja mamy więc wspólny język, możemy zdobytą wiedzą i doświadczeniem macierzyńskim dzielić się i wzbogacać.

Magicznym miejscem do tego jest mój Dziecięcy Komis. Przyjdź najszybciej jak możesz. Twoje oko ucieszą tu bezpieczne rzeczy dla dziecka, których szukasz. Rzeczy, które sama wybrałabym dla mojego dziecka.

www.bobokomis.waw.pl
Dembowskiego 10 (MOKPOL)

Cytuj     Odpowiedz     

Monika...

23/07/2012 21:30

Witam,
jak zwykle u Pani są skandaliczne zawirowania wokół wypłat. Nowa osoba zajmująca się tym - pani Ania odsyła mnie do Pani Zosi i odwrotnie. Skandal!

Do wypłaty pozostało 62 zł - kilkakrotnie już umawiałam się na wypłatę i nic - albo panie nie wiedza jednak jaka kwota, bo nie wszystko się sprzedało, ale nie są w stanie odnaleźć niesprzedanych rzeczy, albo nie chcą liczyć od ręki - umawiają się na później i zabawa trwa nadal. Tragedia. Umowa skończyła się 17 kwietnia tego roku i od tego czasu nie mogę doprosić się wypłaty. Istna farsa.
Kategorycznie żądam rozwiązania problemu. Poprzednia wypłata doszła do skutku dopiero po Pani interwencji.
Liczę, że tym razem będzie tak samo.
Proszę mnie poinformować kiedy mogę odebrać pieniądze, lub rzeczy. Więcej wydam na dojazdy do komisu niż to warte, ale nie odpuszczę - zarobiliście na moich rzeczach i nie mam zamiaru robić Państwu prezentów!

Cytuj     Odpowiedz     

Kasia...

23/07/2012 22:38

Komis? To w ogole sie sprawdza? W erze internetu i allegro? I co moge zostawic swoja stara spacerowke i jak ktos kupi dostane kase? Ile bierzecie prowizji i kto ustala ceny?

Cytuj     Odpowiedz     

Zaloguj się

/
Zapamiętaj   

Reklama