OGŁOSZENIA > Nieruchomosci > Klucze do pierwszych mieszkań w Central Park Ursynów

NAPISZ

Klucze do pierwszych mieszkań w Central Park Ursynów

Central ...
   


22/10/2015 12:58

Z połową października Marvipol Development zaplanował wydawanie kluczy do pierwszych, gotowych mieszkań w inwestycji Central Park Ursynów. Już niebawem lokatorzy będą mogli wprowadzić się do swoich mieszkań.

Central Park Ursynów to inwestycja zlokalizowana w tętniącym życiem sercu Ursynowa, zlokalizowana na terenie ponad 10 hektarów. Oddany do użytku pierwszy etap budowy składa się z dwóch budynków, w kondygnacji od 6 do 8 pięter. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o aktywnych mieszkańcach, dlatego też na jej terenie znajdą się rozległe tereny zielone ze specjalnym systemem ścieżek do spacerów i joggingu. Mieszkańcy będą mieć także do dyspozycji recepcję, nasłoneczniony plac zabaw dla dzieci, garaże podziemne, całodobowy monitoring oraz wiele innych atrakcji dostępnych w lokalach usługowych.

Już niebawem, pierwsi mieszkańcy będą mogli na własne oczy przekonać się o unikalnej architekturze inwestycji, kolorach i kształtach budynków, a także cieszyć się z wielu udogodnień, jak chociażby z pobliskiej stacji rowerów Veturilo, czy rozległych terenów zielonych. Wszystko to sprawi, że osiedle Central Park Ursynów stanie się dla nich swoistym azylem.

Central Park Ursynów to idealne miejsce dla osób czynnych zawodowo, rodzin z dziećmi i młodych małżeństw. Osiedle usytuowane jest pośród licznych terenów zielonych, przedszkoli, szkół i centrów biznesowych. Lokalizacja umożliwia szybki i dogodny dojazd do najważniejszych miejsc Warszawy.

Więcej informacji o inwestycji pod adresem: www.marvipol.pl.

Cytuj     Odpowiedz     

Zaloguj się

/
Zapamiętaj   

Reklama