TEMATY URSYNOWSKIE > Miejsca - polecam, szukam.. > sklepik dla zwierząt

NAPISZ

sklepik dla zwierząt

majwserc...

18/06/2015 21:07

Witam. Gdzie w naszych rejonach jest taki sklepik, aby wyposażyć pieska od a do z, w rozsądnej cenie oczywiście ??

Cytuj     Odpowiedz     

kozaczek...

27/06/2015 18:18

a nie lepiej internetowy sklep? prościej jest

Cytuj     Odpowiedz     

joahinta...

29/06/2015 21:46

> majwsercu napisał:
> Witam. Gdzie w naszych rejonach jest taki sklepik, aby wyposażyć pieska od a do z, w rozsądnej cenie oczywiście ??

Zajrzyj do pet station, mają sklep a alejach ken. Ja obkupiłam mojego domowego kundelka praktycznie we wszystko. Zwłaszcza wygodnego legowiska szukałam.

Cytuj     Odpowiedz     

polak pr...

30/06/2015 20:07

> joahintaa napisał:
> > majwsercu napisał:
> > Witam. Gdzie w naszych rejonach jest taki sklepik, aby wyposażyć pieska od a do z, w rozsądnej cenie oczywiście ??
>
> Zajrzyj do pet station, mają sklep a alejach ken. Ja obkupiłam mojego domowego kundelka praktycznie we wszystko. Zwłaszcza wygodnego legowiska szukałam.

aby tylko trzeba dobre rzeczy kupować, nie marketowy syf

Cytuj     Odpowiedz     

Bonson...

03/08/2015 14:55

Słuchajcie, a jak tam u nich z karmami? Szukam dobrej karmy dla psa, który ma lekką nadwagę

Cytuj     Odpowiedz     

riczi...

04/08/2015 10:37

Najlepiej to jakbyś zajrzał do pet station osobiście to ci wszystko wytłumaczą. Mają różne karmy, więc podejrzewam, że nie będziesz miał problemów, żeby dla pieska coś zakupić.

Cytuj     Odpowiedz     

kuchniap...
  (0) 

08/10/2015 13:20

witam zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego i internetowego
kuchniapupila.pl
ul.Herbsta 1 metro stokłosy
511766998 mamy wszystko dla zwierząt, ceny internetowe

Cytuj     Odpowiedz     

kuchniap...
  (0) 

08/10/2015 13:32

zapraszamy do kuchniapupila.pl ul. Herbsta 1 metro stokłosy mamy wszystko dla zwierząt, ceny internetowe,zapraszamy zarówno do sklepu stacjonarnego jak i internetowego.na hasło naszursynów rabat i gratis.
511766998

Cytuj     Odpowiedz     

Zaloguj się

/
Zapamiętaj   

Reklama