TEMATY URSYNOWSKIE > Miejsca - polecam, szukam.. > studio ikona opinie

NAPISZ

studio ikona opinie

qirala...
  (0) 

20/04/2015 15:21

czy była któraś z pań w studio ikona na migdałowej? szukam "swojej" kosmetyczki, lubię mieć jedno miejsce, gdzie mogę zrobic wszystkie potrzebne zabiegi i chcę dobrze wybrać :)

Cytuj     Odpowiedz     

joasia...

22/04/2015 15:23

Byłam na fotoodmładzaniu i wybieram się na powtórkę, bo efekty fajne. Generalnie gabinet jest dobrze wyposażony, mają czyściutko, panie są miłe i pomocne.

Cytuj     Odpowiedz     

mitona...

22/04/2015 16:24

ja chodze tam regularnie :) obsluga bardzo mila i fachowa, dobry sprzet, dobre kosmetyki, czego chciec wiecej :)

Cytuj     Odpowiedz     

havin_fa...

28/04/2015 20:59

Jezeli chodzi o ta kosmetyczke to bylam na Magic Pot :) Studio przyjemne jest, a sam zabieg to moim zdaniem idealne przygotowanie do lata

Cytuj     Odpowiedz     

majkyya...

29/04/2015 21:40

to prawda, w Ikonie jest bardzo fajny gabinet plus obsluga :) tez korzystam:) odkad na Ursynowie mieszkam

Cytuj     Odpowiedz     

Kozza...

18/05/2015 22:15

Masaz w Ikonie tez przerabialam i czaje sie na te zabiegi, bo z opisu brzmia bardzo fajnie :))) POlecacie ktorys z tych laserow?

Cytuj     Odpowiedz     

maszyner...

19/05/2015 15:49

Lasery FPL czyli fotoodmładzanie oczywiście :) no i przed sezonem - Dream Healther Platforma (wibracyjny spalacz tłuszczu). Ja ćwiczę i tam chodzę na to właśnie - już niedługo bez obaw włożę strój.

Cytuj     Odpowiedz     

Marrysia...

19/05/2015 16:54

Studio Ikona na Migdałowej to super salon. Jeżeli chodzi o lasery to miałam tam robione depilację laserową , usuwanie ciemnych plam na nagoach i fotodmładzanie twarzy. efekty super! jestem bardzo zadowolona :) tam zawsze panuje miła atmosfera, a same zabiegi przeprowadzone są bardzo profesjonalnie :)

Cytuj     Odpowiedz     

balbina...

22/05/2015 16:22

ja znam i polecam - szczególnie magic pot :)

Cytuj     Odpowiedz     

Karoinka...

25/05/2015 22:32

Ikona super salon :) Mieszkam na Urysowie i mam bardzo blisko, a ten salon jest po prostu super! Przerabiałam tam już badzo dużo rzeczy :) między innymi : depilacja laserowa, masaże, mani&pedi,hybrydy,fryzjer,usuwanie ciemnych plam z nóg. Zawsze byłam bardzo zadowolona i chętnie tam wracam :)

Cytuj     Odpowiedz     

Hanna...

27/05/2015 11:54

W tamtym roku przed wakacjami chodziłam na fotodepilację do Ikony. Do dziś efekt zadowalający. pożegnałam się z maszynką i kremami. Polecam wszystkim. Podobno też fajnym zabiegiem jest fotoodmładzania

Cytuj     Odpowiedz     

Gesser...

27/05/2015 22:34

Ikonę z Migdałowej mogę polecić z kilku względów :)Jest niedrogo w porównaniu do konkurencji i do tego lepiej niż w konkurencji:) Wychodze po kazdym zabiegu bardzo zadowolona

Cytuj     Odpowiedz     

AgatkaZ...

28/05/2015 21:25

O Ikonie powiem tylko kilka słów które mnie bardzo zachęciły:
+ profesjonalne zabiegi
+ "wszystko" w jednym miejscu
+ dobra cena
+ miła atmosfera
+ gwaratnowane efekty :)

Cytuj     Odpowiedz     

KarB...

30/05/2015 17:12

Ja chciałam coś zrobić z sylwetką, bo nie byłam do końca zadowolona. Poszłam na zabiegi odchudzające w Studio Ikona na Urysowie :) jestem bardzo zadowolona, widzę efekty i na prawdę będę mogła założyć jakiś ładny kostium na wakacjach :)

Cytuj     Odpowiedz     

rumik...

30/05/2015 17:17

tak, a na czym byłaś? ja na Magic Pot - efekty są świetne!

Cytuj     Odpowiedz     

papapaul...

24/06/2015 21:19

Ja też byłam na Magic Pot, jestem bardzo zadowolona z efektów na prawdę będzie można spokojnie po plaży chodzić na urlopie :)

Cytuj     Odpowiedz     

GosiaaZ...

30/06/2015 21:06

To prawda! magic pot w studio Ikona na Urysowie na prawdę może zdziałać cuda. są super efekty :)

Cytuj     Odpowiedz     

Gabl...

26/08/2015 09:20

Ja miałam masaże odchudzające i też działają , ale podobno Magic Pot lepsze. może kiedyś spróbuje. Póki co starczyły masaże odchudzające :)

Cytuj     Odpowiedz     

Aguss...

27/08/2015 21:09

Ja chodzę regularnie do studia Ikona na mani &pedi i fryzjera. bardzo lubię tensalon :) no i pasuje mi , bo mam blisko.

Cytuj     Odpowiedz     

Maiko...

28/08/2015 13:46

Ja robiłam w Studio Ikona depilację laserową i jestem bardzo zadowolona z efektów :)

Cytuj     Odpowiedz     

Aga_t...

03/09/2015 11:32

Ja chodzę doIkony do fryzjera oraz na mani&pedi. ardzo jestem zadowolona :)

Cytuj     Odpowiedz     

kabola...

27/09/2015 23:10

Ja również polecam studio Ikona na Migdałowej 10 !! sprawdzone miejsce!

Cytuj     Odpowiedz     

kiirka...

17/12/2015 16:32

Ja byłam tam ostanio dzięki Wam forumowiczką!! dziękuję!! terazn nawet umówiłam się na wizytę przed sylwestrem na dosłownie wszystko co sie da mani&pedi masaże i fryzurkę oczywiście!!!

Cytuj     Odpowiedz     

Maryssia...

18/02/2016 11:08

Polecam Studio Ikona na Migdałowej 10 w Warszawie.Super salon, bardzo miła kosmetyczka, jakość zabiegów na najwyższym poziomie! http://www.studioikona.pl/

Cytuj     Odpowiedz     

kbiew...

21/02/2016 10:21

Polecam studio Ikona na Ursynowie. Bardzo fajny salon. Mają szeroką ofertę i przeprowadzają to wszystk0o na bardzo wysokim pozimie. Jestem bardzo zadowolona z ich usług.

Cytuj     Odpowiedz     

Kassia...

16/11/2017 18:59

Byłam tam ostatnio zrobić sobie hybrydy. Powiem Wam, że super sprawa. Teraz jeszcze mają na to promocję więc postanowiłam spróbować :) Trzymają sie super a to już tydzień zaraz minie. Gorąco Wam polecam to miejsce :)

Cytuj     Odpowiedz     

Zaloguj się

/
Zapamiętaj   

Reklama