OGŁOSZENIA > Szukam / Dam prace > Psychoterapia, poradnictwo psychologiczne

NAPISZ

Psychoterapia, poradnictwo psychologiczne

KM...
  (0) 

05/12/2014 14:22

Jestem psychologiem - absolwentką psychologii zdrowia na Uniwersytecie Warszawskim oraz psychoterapeutą (w trakcie 4-letniego Profesjonalnego Szkolenia Psychoterapeutycznego atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Polskie Towarzystwo Psychologiczne, przygotowującego do otrzymania Certyfikatu Psychoterapeuty).

Doświadczenie kliniczne zdobywałam m.in. w III Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Światowym Centrum Słuchu i Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach (gdzie obecnie pracuję).

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Swoją pracę poddaje systematycznie superwizji certyfikowanych superwizorów.

Oferuję pomoc:

-mają obniżony nastrój, trudności w mobilizacji, zaburzenia depresyjne, odczuwają brak chęci do działania, a chcą odnaleźć w sobie energię, witalność i być bardziej aktywne
- mają trudności z podejmowaniem decyzji, a chcą zmienić coś w ważnych obszarach swojego życia
- przeżywają trudności w relacjach, a chcą doświadczać dobrych, bliskich i satysfakcjonujących relacji z innymi ludźmi
- doświadczają chronicznego stresu, a chcą przypomnieć sobie, jak doświadczać spokoju
- przechodzą kryzys i chcą z niego wyjść w sposób konstruktywny
- cierpią na zaburzenia odżywiania(kompulsywne objadanie się, otyłość o podłożu psychologicznym, bulimia), a chcą żeby jedzenie było po prostu jedzeniem
- cierpią na zaburzenia lękowe, nerwicowe, psychosomatyczne, a chcą czuć się zdrowe i szczęśliwe.

Cytuj     Odpowiedz     

Zaloguj się

/
Zapamiętaj   

Reklama