TEMATY URSYNOWSKIE > Miejsca - polecam, szukam.. > gdzie na masaż i zajęcia ruchowe

NAPISZ

gdzie na masaż i zajęcia ruchowe

rehabil...
  (0) 

09/09/2014 15:09

Polecam otwarty niedawno gabinet masażu oraz salę do ćwiczeń ,gdzie odbywają się zajęcia Pilates ,zajęcia modelujące sylwetkę oraz gimnastyka korekcyjna dla dzieci.Nieduży kameralny gabinet na ul.Batystowej na Kabatach. Wchodzi się od ul.Ustronie.Miła ,domowa atmosfera ,zainteresowanie klientem.

Cytuj     Odpowiedz     

ties...

28/04/2015 21:04

Wiem,ze masaze prowadzi tez Studio Ikona, w ktorym czesto wykonuje zabiegi np. liftingujące - polecam je szczegolnie teraz przed latem :) Wiem, bo kilka moich kolezanek bylo i sobie chwalilo:)

Cytuj     Odpowiedz     

plusia...

29/04/2015 21:41

to prawda - maja tam calkiem dobra oferte na lato :) Co mi odpowiada wielce,bo gabinet mam pod nosem;) A i troche zaoszczedzialm zeby sobie taka przyjemnosc sprawic

Cytuj     Odpowiedz     

Kenaju...

18/05/2015 22:19

Ikona? Wyguglowalam i jest kolo mnie:D haha, wiec nie mam teraz wymowki wcale

Cytuj     Odpowiedz     

Alusiaa...

19/05/2015 17:01

Dzięki waszym opiniom byłam w Ikonie :) Powiem tak jestem bardzo zadowolona :) super salon , masaż był super. już umówiłam się na depilację laserową podobno super sprawa :) gorąco polecam :)

Cytuj     Odpowiedz     

fikas...

27/05/2015 22:38

Bardzo lubie wlasnie Ikone. Depilacja laserowa troche wczesniej chyba,ale jakies zabiegi na buzie sa mega dobre w takim przedwakacyjnym czasie

Cytuj     Odpowiedz     

DoroG...

28/05/2015 21:28

Słyszałam, że w Ikonie na Urysowie są super masaże.
Poszłam i sama się rpzekonałam i teraz piszę i polecam to studio na prawdę super sprawa :)

Cytuj     Odpowiedz     

Basiasa...

29/05/2015 14:09

Ja właśnie w Ikonie na Migdałowej 10 byłam na fotoodmładzaniu. Przed wakacjami super sprawa, na poprawienie sobie sylwetki :) na prawdę warto bo widać efekty i można na prawdę lepiej wyglądać i założyć wymarzone bikini :)

Cytuj     Odpowiedz     

newgirl...

26/08/2015 09:27

A jak tam wygląda cenowo? i długo wcześniej trzeba się umówić??

Cytuj     Odpowiedz     

Dgrota...

03/09/2015 11:36

Ceny są na prawdę rozsądne :) na pewno nie są wygórowane.
warto zadzwonić wcześniej, bo różnie bywa, czasem uda się na następny dzień jeszcze ale bywa i tak ,że 2,3 dni trzeba poczekać :)

Cytuj     Odpowiedz     

KBiee...

21/02/2016 10:22

Polecam studio Ikona na Ursynowie. Bardzo fajny salon. Mają szeroką ofertę i przeprowadzają to wszystk0o na bardzo wysokim pozimie. Jestem bardzo zadowolona z ich usług.

Cytuj     Odpowiedz     

Zaloguj się

/
Zapamiętaj   

Reklama