Katalog Ursynowski > Masaże i rehabilitacja > Gabinet Masażu - Arkadiusz Biedrzycki


Gabinet Masażu - Arkadiusz Biedrzycki

poprzednie
następne


Adres: ul. Lasek Brzozowy 7/9   dojazd   napisz
Kod: 02-792
Najbliższe metro: Natolin
Telefon: 607 660 260
WWW: www.gabinetmasazu.warszawa.pl


Masaże ciała z różnych zakątków świata są moją pasją i specjalnością. W chwili obecnej dysponuję wieloma technikami masaży, wywodzącymi się zarówno z tradycji Zachodu, jak i kultury Wschodu. W moim gabinecie znajdziecie Państwo pomoc w łagodzeniu bólów mięśni i stawów, jak i różnorodne formy masaży relaksacyjnych, energetyzująco-odprężających, a także modelujących i wyszczuplających sylwetkę: masaż klasyczny, masaż relaksacyjny, masaż odchudzający, masaż antycellulitowy, masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi, masaż chińskimi bańkami, masaż stemplami ziołowymi, masaż stóp (refleksoterapia), relaksacyjny masaż ciążowy, masaż sportowy, masaż izometryczny, masaż kontralateralny. Pełną ofertę moich masaży, niezbędne informacje dotyczące wszystkich masaży, a także cennik znajdziecie Państwo na mojej stronie internetowej.

Świadczę także wizyty z profesjonalnym stołem do masażu w Państwa domu w dogodnych dla Państwa godzinach. Ponadto służę poradami z zakresu doboru ćwiczeń, które pomogą Państwu wzmocnić określone partie mięśni lub całego ciała.

Oferuję Państwu: profesjonalną i miłą obsługę, domową atmosferę prywatnego gabinetu, całkowitą dyskrecję i poufność Państwa danych, sprzęt i kosmetyki do masażu najwyższej jakości, indywidualny dobór kosmetyków i muzyki do masażu (ponad 400 płyt), duży parking przed gabinetem, doskonały dojazd metrem i innymi środkami komunikacji miejskiej. Całość dopełniają atrakcyjne ceny, rabaty oraz pakiet lojalnościowy dla stałych klientów.

Serdecznie zapraszam,
Arkadiusz Biedrzycki

Uprzejmie proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny bądź mailowy w celu uzgodnienia terminu Państwa pierwszej wizyty.

Gabinet jest czynny:
pon.-pt. 9-21
sob.-nd. 9-17


Zaloguj się

/
Zapamiętaj   

Reklama