Katalog Ursynowski > Szkoły językowe > MAŁA LINGUA kursy języków obcych dla dzieci


MAŁA LINGUA kursy języków obcych dla dzieci

poprzednie
następne


Adres: ul. Świętojańska 1   dojazd   napisz
Kod: 05-500
Najbliższe metro: Kabaty
Telefon: 22 750 13 11
WWW: www.malalingua.com.pl


Szkoła Języków Obcych MAŁA LINGUA zajmuje się organizacją i prowadzeniem kursów językowych dla dzieci w wieku 3-12 lat na bazie autorskiej metody nauczania.
Dzieci uczą się najlepiej tego, czego doświadczają wszystkimi zmysłami - poprzez muzykę, rytm, obrazy, dotyk, uczucia i działanie, dlatego MAŁA LINGUA realizację swojej metody opiera o autorski bajkowy motyw Rodziny Blabbersów, która z łatwością oddziałuje na dziecięcą wyobraźnię.

W roku 2009 MAŁA LINGUA została wyróżniona Europejskim Znakiem Innowacyjności w zakresie nauczania i uczenia się języków obcych - EUROPEAN LANGUAGE LABEL.

Celem metody Mala Lingua jest przygotowanie dzieci do aktywnego komunikowania się w języku obcym już od najmłodszych lat.

System poziomów w ramach programu Mała Lingua gwarantuje możliwość konsekwentnej kontynuacji nauki aż do osiągnięcia biegłości językowej.

Dodatkowo zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów egzaminacyjnych dla dzieci: Cambridge Young Learners English Tests (YLE).

Mała Lingua kursy języków obcych dla dzieci to również sposób na własny, dochodowy biznes!
Zainteresowanych zakupem licencji na prowadzenie szkoły językowej dla dzieci w ramach sieci szkół franchisowych MAŁA LINGUA zapraszamy do współpracy!


Zaloguj się

/
Zapamiętaj   

Reklama