Katalog Ursynowski > Biuro Podróży > PUNT Czartery jachtów i barek, rejsy i szkolenia żeglarskie


PUNT Czartery jachtów i barek, rejsy i szkolenia żeglarskie

poprzednie
następne


Adres: ul. Stryjeńskich 10 lok. A2   dojazd   napisz
Kod: 02-797
Najbliższe metro: Kabaty
Telefon: 22 446 83 80
WWW: www.punt.pl


WWW.PUNT.PL – 14 lat na rynku

PUNT specjalizuje się w czarterach jachtów żaglowych na ciepłych wodach - oferta obejmuje wszystkie liczące się akweny czarterowe na świecie.

W 2003 roku propozycja firmy poszerzyła się o rejsy barkami turystycznymi - wczasy na wodzie przybliżające kulturę i kuchnię odwiedzanych regionów Europy, które obecnie są prawdziwym wakacyjnym przebojem. Informacje o wakacjach na barce prezentowane są na portalu www.barki.pl.

Szkoleniami żeglarskimi na stopień sternika jachtowego oraz rejsami turystyczno-stażowymi na Bałtyku i na Morzu Północnym PUNT rozpoczął w sezonie 2007 podbój północy. Imprezy organizowane są na nowych i doskonale wyposażonych jednostkach Bavaria 37 i Bavaria 38 cruiser.

W ofercie znajdują się również szkolenia żeglarskie przygotowujące do samodzielnego czarteru i rejsy w Chorwacji, zimowe rejsy na Karaibach, kursy obsługi radia UKF oraz kursy pierwszej pomocy dla żeglarzy.

Dbając o wakacyjny komfort swoich klientów PUNT oparł swoją ofertę czarterów na współpracy tylko ze sprawdzonymi zagranicznymi armatorami, którzy gwarantują najwyższy poziom przygotowania jednostek oraz sprawny i kulturalny serwis przed, w trakcie i po czarterze. Kadra kapitanów / instruktorów rejsów i szkoleń, to absolutna 1-sza liga – fachowcy w każdym calu, tylko osoby zawodowo związane z żeglarstwem morskim.

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEJ STRONY INTERNETOWEJ !!!


Zaloguj się

/
Zapamiętaj   

Reklama